تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی در تهران

خدمات تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی با Q کیوخدمات

برای ثبت سفارش فوری خدمات تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی می تونید همین الان با ما در تماس باشید.

ارائه خدمات تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی در مناطق 22 گانه تهران

تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی شمال تهران

تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی جنوب تهران

تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی غرب تهران

تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی شرق تهران

برای ثبت سفارش فوری خدمات تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی می تونید همین الان با ما در تماس باشید. 

لیست قیمت خدمات کولر آبی و سرویس کولر آبی در تهران

نوع خدمت

تومان

نوع خدمت

تومان

نکات مهم در حین سرویس کولر آبی

خدمات رسانی فوری

تایید هویت خدمت رسانان

ارائه فاکتور رسمی

رعایت بهداشت

خدمات کولر آبی و سرویس کولر آبی

تعمیر کولر آبی تهران

کولر آبی دوست روزهای خوب ما در ابام گرماست که همانند هر وسیله برقی دیگر نیاز به سرویس و تعمیر دارد. اما آیا می‌توان هر ایرادی که کولر آبی خانگی دارد را بدون کمک متخصص حل کرد؟ قطعا خیر. تعمیر کولر آبی یک کار تخصصی است و برای همین باید به یک نیروی متخصص ماهر و با تجربه سپرده شود. خدمات Q در زمینه تعمیر کولر نیز فعال است و شما می‌توانید کارهای تعمیر کولر خود را به این تیم خبره بسپارید. اما این تیم در زمینه تعمیر کولر آبی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

همین که متوجه شدید کولر آبی شما دچار مشکل شده، تنها کافی است با تیم کیو خدمات تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن متخصصانی از سمت این تیم به کمک شما بشتابند. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • عیب‌یابی تخصصی قطعات مختلف کولر
 • تعمیر قطعات معیوب و تعویض آن‌ها
 • برطرف کردن شوره و رسوبات قطعات مختلف
 • شستشوی قطعات و بدنه کولر
 • آب‌بندی کف کولرهای آبی
 • رگلاژ کردن تسمه
 • تعمیر و چک پمپ آب
 • چک الکتروموتور و تعویض آن در صورت لزوم
 • بررسی مسیر باد کولر آبی
 • نصب موتور کولرهای آبی
 •  

سرویس کولر آبی

نصب کولر آبی یکی از خدماتی است که توسط تیم خدمات Q ارائه می‌شود و شما می‌توانید از آن برای نصب و سرویس کولرهای آبی خود استفاده کنید. زمانی که فصل گرم سال فرا می‌رسد همه ما شروع به نصب و سرویس کولرهای آبی خود می‌کنیم. اما نصب و سرویس کولرهای آبی را نمی‌توان یک کار ساده و خانگی تصور کرد. برای اینکار لازم است حتما با متخصص مشورت کنید تا شما را در این امر یاری کند. نقش متخصصان تیم خدمات Q این است که ابتدا کولرهای آبی شما را یک چک کلی می‌کنند تا مطمئن شوند مشکلی ندارد.

سپس بعد از تعمیرات جزئی یا روغن‌کاری قسمت‌های مختلف کولر آبی، نوبت به نصب آن می‌رسد. برای نصب کولر آبی نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما در جای مناسبی آن را قرار دهید و از صحت و سلامت موتور و پمپ آب آن اطمینان داشته باشید.

برای این کار لازم است از اتصالاتی قوی استفاده کنید و کولر را در جایی قرار دهید که بیشترین سرمایش را از آن دریافت کنید. تمام این خدمات به‌عنوان خدمات سرویس کولر آبی شناخته می‌شود که توسط تیم کیو با کمترین قیمت انجام می‌شود.

 

قیمت تعمیر کولر آبی

سیستم قیمت‌گذاری تعمیر کولر آبی که توسط تیم خدمات Q ارائه می‌شود بسیار ساده و جالب است. شما برای اطلاع از این قیمت وارد سایت کیو خدمات شوید و سپس به بخش تعمیرات کولر بروید و خدماتی که مدنظر دارید را انتخاب کنید و در نهایت قیمتی که مدنظرتان است را پیشنهاد دهید.

پیشنهاد شما نیز توسط متخصصانی که در سایت خدمات Q قرار دارند بررسی شده و هرکدام که با شرایط همخوانی داشته باشد با شما وارد مذاکره شده و می‌توانید با وی به توافق برسید. قیمت‌ها در سایت خدمات Q بسیار منصفانه است.

البته به این نکته توجه داشته باشید که تمام خدمات تعمیر کولر آبی که توسط تیم کیو ارائه می‌شود براساس تعرفه خدماتی است که اتحادیه در سال 1403 تعیین کرده است. برای همین نمی‌توانید قیمتی پایین‌تر از نرخی که اتحادیه تعیین کرده، پیشنهاد دهید.

درنهایت اگر هم با متخصصان کیو بر سر قیمت به توافق نرسید می‌توانید درخواست خود را لغو کنید. به این موضوع هم توجه داشته باشید که گاه خدماتی که مدنظر دارید، پیچیده است و تعیین قیمت آن کار دشواری است. برای همین حتما با متخصصان مختلفی که در سایت خدمات Q حضور دارند مشورت کنید تا بهترین قیمت برای این خدمات مشخص شود.

 

خدمات تعمیر کولر آبی

خدمات تعمیر کولر آبی که توسط تیم خدمات Q ارائه می‌شود شامل تمام خدماتی است که برای تعمیر کولر آبی مدنظر دارید. این تعمیرات طیف گسترده‌ای از کارها را شامل می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه به صورت خاص بررسی می‌کنیم.

 • عیب یابی تخصصی قطعات کولر که شامل تمام قطعات کولر آبی می‌شود.
 • برطرف کردن شوره و رسوبات بخش‌های مختلف کولر آبی و قطعات مختلف آن که البته کاری بسیار ظریف و تخصصی است.
 • رگلاژ تسمه که البته یکی دیگر از کارهای تخصصی مرتبط با تعمیر کولر آبی است.
 • تعمیر و چک پمپ کولر آبی که مسئله بسیار مهمی در خدمات تعمیر کولر آبی است و توسط تیم خدمات Q به بهترین شکل عرضه می‌شود.
 • چک و تنظیم الکتروموتور کولر آبی که البته این یکی هم از تخصصی‌ترین خدماتی است که توسط تیم خدمات Q ارائه می‌شود.
 • بررسی مسیر آب، شیرآلات و اتصالات کولر آبی که این یکی هم یکی از تخصصی‌ترین خدمات در زمینه تعمیر کولر آبی در تهران محسوب می‌شود.
 • نصب موتور کولر آبی که با چک و بررسی موتور کولرهای آبی انجام می‌شود.
 • تعمیر پمپ کولرهای آبی که به بهترین شکل توسط متخصصان تیم خدمات Q ارائه می‌شود.
 •  

تعمیر و سرویس کولر آبی

تعمیر و سرویس کولر آبی با بهترین قیمت توسط تیم Q قابل انجام است. این خدمات در تمام قسمت‌های شهر تهران قابل دریافت است. برای دریافت هر کدام از خدمات مرتبط با کولر آبی در هر جای تهران تنها کافی است وارد سایت کیو شده یا با یکی از متخصصان تیم تماس بگیرید تا هر جای تهران هستید به داد شما برسند و خدماتی که انتظار دارید را دریافت کنید. این خدمات هم همان‌طور که توضیح دادیم شامل تمام کارهایی است که از تعمیر کولر آبی انتظار دارید.

تعمیر کولر آبی شبانه روزی

یکی از بخش‌های جالب خدمات تعمیر کولر آبی تیم خدماتی Q این است که شما می‌توانید این خدمات را به‌صورت شبانه‌روزی دریافت کنید. یعنی در هر ساعت از شبانه‌روز که کولر آبی شما دچار مشکل شد می‌توانید با متخصصان تیم فنی Q تماس گرفته و مشکل کولر آبی خود را رفع کنید. البته این کار با هزینه‌ای بسیار اندک قابل انجام بوده و توسط بهترین متخصصان قابل انجام است. برای همین است که این تیم در زمینه ارائه خدمات تعمیر کولر آبی حرف اول را می‌زند.

 

نحوه عیب یابی دینام در فرایند تعمیر کولر آبی

کولرهای آبی دچار مشکلاتی می‌شوند که عمده آن‌ها تنها به دست متخصصان حل می‌شود. تعمیر کولرهای آبی نیز مثل تعمیر خودرو است و نیازمند بازدید متخصص کاربلد است. برای مثال بسیار پیش آمده که شما دکمه روشن کولر آبی خود را بزنید، ولی کولر روشن نمی‌شود. گاه این موضوع به خاطر خرابی دینام رخ می‌دهد. برای همین باید با نحوه عیب یابی دینام در فرایند تعمیر کولر آبی که توسط تیم خدمات Q به بهترین شکل انجام می‌شود آشنا شوید. این مراحل شامل:

 • تست صدای دینام
 • بررسی اینکه آیا از دینام هنگام روشن شدن دود بلند می‌شود یا نه
 • بررسی لرزش دینام
 • روشن نشدن دینام

بررسی هر کدام از این موارد نشان می‌دهد که درنهایت عیب دینام کولر آبی شما چیست و برای حل آن باید چکار کرد.

 

چه کولرهای آبی قابل تعمیر هستند؟

این سوال نیز قابل توجه است؛ زیرا عده‌ای معتقدند که هر کولر آبی قابل تعمیر نیست. اما تیم کیو خلاف نظر این عده را دارند و برای تعمیر هر کولر آبی می‌توانند به شما سرویس خدماتی ارائه دهند. برای همین کولر آبی شما هر مدلی هم که باشد باز می‌توانید برای تعمیر آن از متخصصان Q کمک بگیرید و سریعا مشکل خود را در آن زمینه حل کنید و در مدت زمانی کوتاه تابستانی خنک را با کولر آبی سالم خود تجربه کنید.

 

قیمت سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی که یکی از خدمات بسیار مهم در زمینه تعمیر کولر آبی محسوب می‌شود، از سمت اتحادیه قیمت‌گذاری شده است، اما شما برای اطلاع دقیق از این قیمت می‌توانید وارد سایت خدمات Q شده و بعد از مذاکره با متخصصانی که در این سایت فعالیت دارند از لیست قیمت‌ها مطلع شوید.

البته این لیست قیمت‌ها بعد از مذاکره با هر کدام از متخصصانی که با قیمت پیشنهادی شما موافقت دارند، قابل تغییر است. برای مثال در زمینه قیمت سرویس کولر آبی در تهران شما می‌توانید با متخصصان مختلفی مذاکره کنید و بعد از اطلاع از قیمتی که ارائه می‌دهند، با آن‌ها با هزینه به‌صرفه به توافق برسید.

نحوه ثبت درخواست تعمیر کولر آبی شبانه روزی در کیو

اگر کولر آبی شما دچار مشکل شده و نمی‌دانید ایراد آن از کجاست، بهترین راه ثبت درخواست تعمیر کولر آبی در سایت خدمات Q است. برای ثبت درخواست خود در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید وارد سایت شوید و در آنجا درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست نیز بلافاصله متخصصان تیم خدمات Q درخواست شما را بررسی کرده و هر کدام که با تعمیر قسمتی که مدنظر شما است آشنایی دارد با شما تماس می‌گیرد تا درباره قسمت و زمان تعمیر کولر آبی با شما مذاکره کند.

برای مثال حتی اگر ساعت 3 صبح هم کولر آبی شما دچار مشکل شده باشد می‌توانید وارد سایت  Q شوید و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست نیز به شما پاسخ داده می‌شود تا سریعا مشکلی که برایتان پیش آمده حل شود. توجه داشته باشید که بهترین متخصص در زمینه تعمیری که نیاز دارید برای شما ارسال می‌شود و جای هیچ نگرانی از بابت کیفیت تعمیر نیست.

 

برای ثبت سفارش فوری خدمات تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی می تونید همین الان با ما در تماس باشید. 

خانوم همتی

خدمات لوله بازکنی

خیلی راضی بودم از تیم کیوخدمات خیلی سریع و حرفه ای گرفتگی لوله سینک رو واسمون باز کردن. خسته نباشید.

آقای رافعی

خدمات لوله بازکنی

خیلی سریع و به موقع کارمون انجام شد. مرسی از تیم شما

خانوم عزتی

خدمات لوله کشی

مرسی از تیم کیوخدمات بابت زحماتشون خیلی سریع و تمیز کار کردن برای منزل ما. پر برکت باشید.

فرم ثبت درخواست خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن در تهران

درخواست خدمت