خدمات لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی در تهران

برای ثبت سفارش لوله بازکنی فوری و اضطراری می تونید همین الان با ما در تماس باشید.

clock

لوله بازکنی اضطراری و 24 ساعته

chronometer

زمان انجام لوله بازکنی 20 دقیقه

covid-19

بدون کثیف کاری

tool-box

فنر برقی، تراکم هوا و...

برای ثبت سفارش خدمات “لوله بازکنی فوری و اضطراری” می تونید همین الان با ما در تماس باشید. 

ارائه خدمات لوله بازکنی در نقاط مختلف تهران

direction

لوله بازکنی شمال تهران

west

لوله بازکنی غرب تهران

لیست قیمت لوله باز کنی در تهران

نوع خدمت

تومان

نوع خدمت

تومان

 • لوله بازکنی دستشویی،سینک،حمام 250,000
 • فنر زدن (از 1 تا 15 متر): 450,000 - 400,000
 • فنر زدن (طول بیش از 15 متر) 650,000-450,000
 • فنر زدن (طول بیش از 25 متر) 850,000-650,000
 • فنر زدن بیش از یک بار 150,000

  (در صورتی که بار اول منجر به باز شدن مجرای گرفته نشود)

 • تشخصی ترکیدگی 700,000

  با دستگاه دیجیتالی

 • تخلیه چاه با تانکر 1,350,000-900,000
 • تخلیه و لایروبی چاه 3,900,000-1,800,000

برای ثبت سفارش خدمات “لوله بازکنی فوری و اضطراری” می تونید همین الان با ما در تماس باشید. 

clock

خدمات رسانی فوری

verified-account

تایید هویت خدمت رسانان

contract

ارائه فاکتور رسمی

cleaning

رعایت بهداشت

درباره سرویس قیمت خدمات لوله بازکنی


مجموعه‌ی Q خدمات ارائه‌دهنده‌ی خدمات لوله بازکنی است. اگر لوله‌های ساختمان شما دچار گرفتگی شده و دردسرهای زیادی مثل مشکل در عبور آب و انتشار بوی بد ایجاد کرده؛ بهترین لوله بازکن‌های تهران آماده ارائه خدمات به شما هستند. اگر می‌خواهید از تعرفه لوله بازکنی ۱۴۰۲ مطلع شوید کافی است با تماس بگیرید یا از طریق لیست قیمت خدمات لوله بازکنی در همین صفحه از آخرین قیمت ها باخبر شوید.

خدمات لوله بازکنی کیو شامل چیست؟

معمولا همه ما از اینکه موقع شستن دست‌ها یا ظرف‌ها با حجم زیادی از آب مواجه شویم که داخل سینک یا روشویی در حال گردش است و پایین نمی‌رود، وحشت داریم. این اتفاق ناخوشایند ممکن است برای چاه دستشویی یا حمام هم رخ دهد و برای چند ساعتی زندگی ما را مختل کند. هرچند که اولین عکس‌العمل ما بعد از مواجه شدن با یک روشویی یا سینک پر از آب، استفاده از تلمبه باشد، اما باید یادآوری کنیم که دیگر آن دوران سر رسیده و باید به دنبال یک راه‌حل اساسی باشید. تیم کیو با ارائه خدمات لوله بازکنی ویژه می‎‌تواند در کمتر از یک ساعت این مشکل را برطرف کند. خدمات Q در فیلد لوله بازکنی شامل موارد زیر می‌شود:

 • لایروبی، شستشو و پاکسازی لوله‌های فاضلاب خانه
 • لایروبی و باز کردن لوله‌های آشپزخانه
 • پاکسازی و شستشوی لوله‌های آشپزخانه
 • رفع گرفتگی لوله‌های حمام و دستشویی
 • فنر زدن و باز کردن لوله‌های آشپزخانه، حمام و دستشویی
 • باز کردن گرفتگی‌های سینک آشپزخانه و روشویی
 • باز کردن فوری گرفتگی‌های دستشویی و حمام
 • باز کردن فوری لوله‌های مسدود شده حمام و وان
 • رفع و از بین بردن بوی بد چاه که بر اثر انسداد و گرفتگی به به وجود آمده
 •  

لوله بازکنی فوری

تیم خدمات Q لوله بازکنی فوری در سراسر تهران ارائه می‌دهد. یعنی در هر جای تهران مثل لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی پاسداران، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی ولنجک،  لوله بازکنی زعفرانیه، لوله بازکنی مرزداران که باشید و در هر ساعتی از شبانه‌روز نیاز به کمک داشته باشید، مجموعه کیو آماده خدمت‌رسانی به شماست. کافی است که شما وارد سایت شوید و سفارش خود را ثبت کنید، بلافاصله تیم‌های آماده برای ارائه خدمات لوله‌بازکنی در نزدیکی شما اعزام می‌شوند. این خدمات در مناطق تهران که شامل موارد زیر هستند، ارائه می‌شوند:

 • لوله بازکنی شمال تهران
 • لوله بازکنی غرب تهران
 • لوله بازکنی پاسداران
 • لوله بازکنی نیاوران
 • لوله بازکنی ولنجک
 • لوله بازکنی زعفرانیه
 • لوله بازکنی مرزداران

معمولا تیم کیو خدمات، به محض ثبت درخواست و اعلام نیازمندی، به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و بدون از دست دادن وقت شروع به کار می‌کنند. در ابتدا مشکل را بررسی و با توجه به مساله خدمات ارائه می‌دهند.

نحوه محاسبه قیمت لوله بازکنی

برای آنکه از نحوه محاسبه قیمت و تعرفه لوله بازکنی 1403 مطلع شوید، کافی است به سایت Q خدمات وارد شوید. سپس با ثبت درخواست بدون اینکه هزینه‌ای بپردازید، با قبول و اعلام آمادگی توسط چند نفر از متخصصان لوله بازکنی، می‌توانید با آن‌ها وارد مذاکره شوید. با مذاکره می‌توانید از تعرفه و قیمت لوله بازکنی، مطلع شوید و میزان دریافتی هر متخصص را باهم مقایسه کنید. در صورتی هم که قیمت لوله بازکنی مورد قبول شما نباشد، درخواست شما نیز لغو می‌شود.

البته باید یادآوری کنیم که قیمت و تعرفه لوله بازکنی 1403 و ارائه خدمات توسط تیم کیو نیز بر حسب نرخ اتحادیه محاسبه و اعلام می‌شود. همچنین متخصصین نیز باید براساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه نیز قیمت اعلام کنند. با توجه به اینکه مشکلات مرتبط به گرفتگی لوله و فاضلاب برای هر کاربر و درخواست‌دهنده ممکن است متفاوت باشد و نیاز به ارائه خدمات متفاوتی هم داشته باشد، ارائه نرخ و قیمت ثابت برای لوله بازکنی کار دشواری است.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

اگر به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی ارزان و سریع هستید، باید پیش از هر چیزی عوامل موثر بر قیمت خدمات لوله‌بازکنی را بدانید. عواملی که روی نرخ و تعرفه پایانی دریافتی توسط متخصص ما در خدمات Q تاثیر می‌گذارد:
نوع مشکل و دلیل گرفتگی لوله: قیمت لوله بازکنی بستگی به نوع مشکلی دارد که متخصص با آن مواجه می‌شود. برای مثال، اگر لوله‌ها بسته شده یا مسدود شده‌اند، هزینه ممکن است متفاوت باشد نسبت به لوله‌های ترکیده یا خراب. برخی از لوله‌های گرفته با یک ماده اسیدی ممکن است باز شوند و برخی دیگر نیز نیاز به فنر زنی یا لوله بازکنی با فنر برقی دارند. مسلما نرخ و قیمت این دو مشکل برای باز کردن لوله‌ها متفاوت است.

متراژ و اندازه لوله: دومین عامل موثربر قیمت لوله بازکنی، اندازه لوله‌ای است که مسدود شده است. ابعاد و نوع لوله‌هایی که نیاز به رفع گرفتگی دارند نیز تاثیرگذار است. مسلما لوله‌های با متراژ بیشتر و بزرگتر نیاز به پرداخت هزینه بیشتری هم دارند.

نیاز به تعویض یا تعمیر لوله‌ها: در صورتی که بهترین لوله بازکن‌های تهران متوجه شوند، لوله‌ها نیاز به تعویض یا تعمیر دائمی دارند، هزینه کل این خدمات نیز به محاسبه اضافه خواهد شد.

روش باز کردن لوله‌های فاضلاب: انواع مختلفی از خدمات لوله بازکنی وجود دارد، از جمله شستشوی لوله با مواد اسیدی، باز کردن انسدادها با فنر زدن یا پمپ. در برخی موارد، استفاده از مواد خاصی مانند مواد شیمیایی برای تمیزکاری لوله‌ها می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

همچنین با توجه به اینکه فنرزنی نیازمند تجهیزات و ابزارهای خاص است، به همین خاطر مبلغ نهایی پرداختی برای این شیوه ممکن است گران‌تر از مواد شیمیایی شود. هر خدمت به میزان متفاوتی هزینه دارد و در نتیجه قیمت نهایی بر اساس نوع و روش خدمات ارائه شده برای باز کردن لوله‌های فاضلاب خواهد داشت.

زمان و میزان حجم کاری: یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی، زمان و میزان حجم کاری است که متخصص برای ارائه خدمات صرف می‌کند.

میزان سختی و پیچیدگی مشکل: اگر متخصصان تیم کیو، ارائه‌دهنده خدمات لوله بازکنی ۲۴ ساعته در تهران متوجه شوند که مشکل پیچیده و سخت است و نیاز به کار بیشتر دارد، مسلما روی قیمت و هزینه پایانی تاثیر می‌گذارد.

انواع روش‌های لوله بازکنی

دیگر آن زمان گذشته که افراد برای باز کردن لوله‌های فاضلاب کمربند ببندند و وارد چاه شوند. امروزه بهترین لوله بازکن‌های تهران با استفاده از روش‌های لوله بازکنی جدید به رفع انسداد و گرفتگی چاه و لوله‌های فاضلاب خانگی و غیرخانگی می‌پردازند. انواع روش‌های جدید شامل موارد زیر هستند:

باز کردن لوله با دستگاه

استفاده از دستگاه‌های تخصصی برای باز کردن و پاکسازی لوله‌های فاضلاب یا آب شبکه‌هاست. تکنسین‌ها از این دستگاه‌ها که معمولا پمپ‌های مکنده یا کفکش‌ها هستند استفاده می‌کنند تا انسدادها، رسوبات، چربی‌ها و سایر مواد مانند مواد جامد یا خرده‌های آلاینده را از داخل لوله‌ها پاک کنند.

باز کردن لوله‌های فاضلاب با پمپ

یکی دیگر از روش‌ها و خدمات لوله بازکنی تهران رفع انسداد با پمپ است. در این شیوه فرد متخصص داخل چاه فاضلاب را با آب پر می‌کند و سپس با پمپ زدن و تکرار این کار، سعی می‌کنند تا گرفتگی را باز کنند. اگر به دنبال لوله بازکنی ارزان و سریع با پمپ هستید، می‌توانید از متخصصان خدمات Q کمک بگیرید.

باز کردن لوله‌ها با فنر

یکی دیگر از انواع روش‌های معمول لوله‌بازکنی با فنر زنی یا لوله بازکنی با فنر برقی است. در این روش با استفاده از فنرهای متحرک یا مولن‌ها به داخل لوله‌ها فشار وارد می‌شود تا انسداد‌ها را با چرخش و فشار پاک و برطرف کنند.

لوله‌بازکنی به روش واتر جت

یکی از شیوه‌های مؤثر و خدمات لوله بازکنی تهران برای پاکسازی و باز کردن لوله‌های فاضلاب به روش واتر جت است. این روش از طریق اعمال فشار بالا به آب داخل لوله‌ها انجام می‌شود تا انسداد داخل لوله‌ها برطرف شود. معمولا از این شیوه برای باز کردن گرفتگی فاضلاب رستوران‌ها و کیترینگ‌ها استفاده می‌شود.

پاکسازی لوله‌ها با مواد شیمیایی

خدمات لوله بازکنی ۲۴ ساعته تیم Q، پاکسازی با مواد شیمیایی است. این شیوه بیشتر برای گرفتگی‌های سطحی و معمولی کاربرد دارد. در این شیوه از مواد شیمیایی اسیدی مثل اسید هیدروکلریک یا هیدروکسید سدیم استفاده می‌شود که برای رفع گرفتگی‌های حاوی چربی یا مواد آلی موثر هستند.

دلایل گرفتن لوله‌های فاضلاب و روش جلوگیری از آن

با توجه به تجربه متخصصان و بهترین لوله‌بازکن‌های تهران که در تیم کیو فعالیت دارند، معمولا گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانگی به خاطر تجمع مو در سیفون و جرم گرفتگی در داخل لوله‌هاست. این مشکل بیشتر در ساختمان‌های قدیمی که سیستم فاضلاب و لوله‌کشی آن‌ها از جنس چدن است، رخ می‌دهد. اگر این انسداد برطرف نشود، به مرور زمان لوله‌ها پوسیده و سوراخ می‌شوند که مشکلات بیشتری را برای اهالی ساختمان ایجاد می‌کنند. متداول‌ترین دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب شامل موارد زیر هستند:

 • تجمع مو، چربی و پسماندهای غذایی در لوله‌های فاضلاب خانگی
 • جمع شدن رسوب، روغن و چربی در لوله‌ها
 • ناکافی بودن شیب لوله‌ها؛ اگر لوله‌های فاضلاب شیب کافی نداشته باشند، آب به خوبی جریان نمی‌یابد و ممکن است رسوبات و ذرات جامد در داخل لوله‌ها تجمع و آنها را مسدود کنند.
 • قدیمی شدن لوله‌ها؛ لوله‌های فاضلاب با گذشت زمان ممکن است خراب شوند و سایر مشکلاتی مانند ترک‌ها و شکستگی‌ها را داشته باشند که باعث گرفتگی و مسدودی آنها می‌شود.
 • تجمع مصالح ساختمانی در لوله‌های فاضلاب که باعث خرابی و انسداد می‌شوند.
 • مسدود شدن لوله‌هایی که در فضای باز قرار دارند. مثلا ریشه‌های درختان ممکن است به دنبال منابع آب و رطوبت در لوله‌های فاضلاب بگردند و به آنها نفوذ کنند. این ریشه‌ها می‌توانند به داخل لوله‌ها رشد کرده و آنها را گرفته و مسدود کنند. یا اینکه برگ درختان و گرد و غبار وارد لوله‌ها شوند و به مرور لوله‌ها مسدود شوند.
 • گرفتگی لوله‌های فاضلاب خانگی به خاطر نفوذ آدامس یا صابون
 • گرفتگی لوله‌های پشت‌بامی به خاطر نفوذ قیر
 • اگر در شهر تهران سکونت دارید؛ برای برطرف شدن هرگونه گرفتگی که در بالا اشاره کردیم می‌توانید با تیم کیو تماس بگیرید. کافی است به سایت مراجعه و درخواست خود را ثبت کنید.

برای ثبت سفارش خدمات “لوله بازکنی فوری و اضطراری” می تونید همین الان با ما در تماس باشید. 

خانوم همتی

خدمات لوله بازکنی

خیلی راضی بودم از تیم کیوخدمات خیلی سریع و حرفه ای گرفتگی لوله سینک رو واسمون باز کردن. خسته نباشید.

آقای رافعی

خدمات لوله بازکنی

خیلی سریع و به موقع کارمون انجام شد. مرسی از تیم شما

خانوم عزتی

خدمات لوله کشی

مرسی از تیم کیوخدمات بابت زحماتشون خیلی سریع و تمیز کار کردن برای منزل ما. پر برکت باشید.

درخواست خدمت